Odchudzająca

podstrony_dieta

Obecnie na rynku jest dostępnych wiele „DIET CUD”, które przynoszą niemalże natychmiastowe efekty. Diety te są często bardzo drastyczne, a nawet głodówkowe – ograniczające do minimum kaloryczność posiłków. Podczas długotrwałego ich stosowania powodują niedobory żywieniowe lub mogą wywołać różne choroby związane z metabolizmem. Cały ten proces odbywa się kosztem zdrowia i po powrocie do starych nawyków kilogramy wracają zazwyczaj ze zdwojoną siłą.

Zdrowe odchudzanie jest procesem pracochłonnym, odbywającym się przy odpowiednio zbilansowanej diecie bez suplementów, ponieważ wszystkie potrzebne składniki znajdują się w pożywieniu.  Prawidłowe zrzucanie zbędnych kilogramów charakteryzuje się ZAWSZE stopniowym ubytkiem masy (redukcja wagi zachodzi powoli, ok. 3-5 kg miesięcznie). Dzięki temu chudniemy bezpiecznie i ZDROWO, nie narażając organizmu na powikłania zdrowotne. Ponadto, przyzwyczajamy się do zdrowych nawyków żywieniowych, żegnając się przy tym NA ZAWSZE z efektem jo-jo.

W zależności od indywidualnych potrzeb, uwzględniając parametry fizjologiczne, wydatek energetyczny, stan zdrowia oraz preferencje smakowe w SPA Orkana przygotujemy dla Ciebie smaczną i efektywną dietę.

Zrób pierwszy krok do zdrowia, smukłej sylwetki i świetnego samopoczucia!

„Odżywiajmy się więc zdrowo!”