O nas

budynek_onas

W Lublinie u zbiegu ulic Szaserów i Orkana, stworzyliśmy pierwsze Kompleksowe Centrum Rekreacji i Odnowy Biologicznej – SPA Orkana.
Tu czas płynie wolniej. Tutaj odnajdą Państwo spokój i odpoczynek…

Przez siedem dni w tygodniu zadbamy o Państwa spokój ducha i harmonię umysłu.

W Strefie Wody i Saun polecamy kąpiele i atrakcje wodne dla dzieci i dorosłych, w basenie z torami pływackimi i częścią rekreacyjną. Sauny i jedyna w Lublinie grota lodowa dopełnią poczucia odprężenia.

Masaże, zabiegi pielęgnacyjne i upiększające wykonywane przez profesjonalistów przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków zapewnimy Państwu w Strefie Beauty.

W SPA Orkana znajduje się również Strefa Rekreacji Ruchowej (Siłownia i Fitness), dzięki której mogą Państwo, pod okiem wykwalifikowanych Trenerów, zadbać o swoją kondycję fizyczną i zgrabną sylwetkę.

W naszej Restauracji Zielony Wiatrak, dzięki kunsztowi Szefa Kuchni, zadbamy o najbardziej wyszukane podniebienia, zaspokoimy najbardziej wysublimowane kubki smakowe a przy tym stworzymy znakomity klimat tak dla spotkania biznesowego, jak i rodzinnego posiłku.

Z kolei, dzięki aromatycznej kawie i deserom nawet najbardziej wymagający amatorzy słodkości będą w pełnie usatysfakcjonowani.

Cały obiekt oraz ofertę usługową dostosowaliśmy do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy także wielofunkcyjną Salę Konferencyjno – Bankietową oraz dwa parkingi: otwarty i podziemny, miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz stanowiska dla rowerzystów.

Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych Gości, stale wzbogacamy wachlarz atrakcji o propozycje specjalne oraz akcje promocyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz Film

budynek spa orkana lublin najlpsze baseny sauny_0018_zmniejszony

Honorujemy Lubelską Kartę Turysty.

karta projekt 05.OK PL

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO: