Rodzinne Pożegnanie Wakacji 31.08.2013

_DSC3615

Wakacje już za nami, a każdy kto w sposób szczególny i oryginalny chciał spędzić ich ostatnią sobotę, bawił się razem z nami na „Rodzinnym Pożegnaniu Wakacji” w Strefie Wody i Saun.

O godzinie 14:30 rozpoczęliśmy „Pokazem ratownictwa wodnego oraz nauką pierwszej pomocy”, w której wzięło udział kilkadziesiąt dzieci oraz dorosłych, a każda przeszkolona osoba otrzymała pamiątkowy dyplom od Ratowników SPA Orkana.

„Gry i zabawy w wodzie” dla dzieci prowadzone przez naszego sympatycznego Ratownika :) – Kubę Obtułowicza, skupiły wszystkie dzieci, które bez żadnych obaw nurkowały po kolorowe zabawki, tańczyły na matach czy zjeżdżały na dmuchanej zjeżdżalni.

W tym dniu został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt.: „SPA Orkana oczami dziecka”. Jury konkursu przyznało trzy równorzędne nagrody, a ze względu na tak różnorodne i pomysłowe prace, specjalne nagrody przyznała niezależnie Strefa Wody i Saun, Strefa Rekreacji Ruchowej, Strefa Beauty oraz Restauracja.

Punktualnie o godzinie 18:00 odbył się „Pokaz kajakarstwa górskiego” w wykonaniu instruktora firmy „Dwa Żywioły” – pana Marcina, a zaraz po nim „Rodzinne zawody kajakowe” z nagrodami, którymi zakończyliśmy pierwszą część programu „Rodzinnego Pożegnania Wakacji”.

W drugiej części towarzyszył nam już DJ Gafo i głośne klubowe granie, była też degustacja koktajli owocowych sponsorowana przez SPA Orkana oraz markę Absolut, zaś obsługę barmańską zapewnił Cream Club.

Ostatnim, a zarazem najbardziej widowiskowym punktem „Rodzinnego Pożegnania Wakacji” był pokaz mody recyklingowej przygotowany przez Recyklingirls – dwie projektantki Anitę Kowalczuk – Sobieszczańską oraz Agnieszkę Sałęgę. Modelki prezentowały się w kreacjach wykonanych z woreczków śniadaniowych, papieru, folii bąbelkowej czy plastikowych talerzyków.

Zobacz galerię

 Wspólnie pożegnaliśmy wakacje…

Jednocześnie informujemy, że już od października, w każdą pierwszą sobotę miesiąca,

serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wieczory tematyczne organizowane w SPA Orkana!