Rowerami na kajaki 03.08.2013

DSCF4269Jeszcze przed planowaną godziną rejestracji, w sobotę 3-go sierpnia, przy punkcie organizacyjnym, zlokalizowanym na otwartym parkingu SPA Orkana, zaczęli gromadzić się pierwsi uczestnicy eventu „Rowerami na kajaki”. Dołączyć do nas mógł każdy, bez względu na wiek czy umiejętność pływania. Wszyscy rowerzyści po potwierdzeniu swojej obecności i wypełnieniu niezbędnych dokumentów otrzymali koszulki SPA Orkana oraz schłodzone napoje izotoniczne OSHEE, które w tak gorący poranek okazały się zbawienne ;-)

Dosłownie kilka minut po godzinie 10:00 peleton składający się z 38 osób ruszył w kierunku kąpieliska Marina nad Zalewem Zemborzyckim. Trasę od SPA Orkana pokonaliśmy częściowo ulicami Lublina, następnie korzystając ze ścieżki rowerowej. Na miejscu czekali już instruktorzy kajakarstwa firmy „Dwa Żywioły” oraz druga grupa uczestników, którzy postanowili dołączyć do nas nad Zalewem. Łącznie stawiło się dokładnie 60 uczestników!

Rowery zostawiliśmy przy bazie firmy „Dwa Żywioły”, a sami zorganizowanymi busami ruszyliśmy do Prawiednik, gdzie czekały już na nas kajaki.

Jeszcze przed zejściem na wodę Pan Marcin – instruktor kajakarstwa udzielił uczestnikom kilku niezbędnych wskazówek, a Wiktoria – nasza instruktorka fitness przeprowadziła krótką rozgrzewkę. Po godzinie 12:00 trzydzieści kajaków było już w wodzie, a nad bezpieczeństwem całej ekipy czuwała Agnieszka oraz Rafał – Ratownicy SPA Orkana.

Po ponad dwóch godzinach wiosłowania najpierw z nurtem rzeki Bystrzycy, a następnie przepływając cały Zalew Zemborzycki dobiliśmy do brzegu, gdzie po wyczerpującej trasie czekała obiecana grillowana „Kiełbaska Integracyjna” ;-) Chwilę po uzupełnieniu rezerw energetycznych amatorzy wodnych szaleństw bawili się dalej korzystając z atrakcji przygotowanych przez firmę „Dwa Żywioły”.

Pragniemy podziękować naszym Klientom, ich rodzinom i znajomym, pracownikom firmy „Dwa Żywioły” oraz pracownikom SPA Orkana za wspólne uczestnictwo oraz niepowtarzalną atmosferę.

Zachęcamy do śledzenia Aktualności na naszej stronie internetowej.

Kolejny wypad już wkrótce!!!

Zobacz Galerię