Wieczór Strachu 09.11.2013

DX7B9417Nawiązując do NOWEJ ODSŁONY SPA Orkana, w sobotę, 9-go listopada odbył się jej kolejny akt – wieczór tematyczny…

Punktualnie o godzinie 16:00 Wiedźmy i Strachy powitały wszystkich Gości zgromadzonych w Restauracji na drugim piętrze. Pierwszym punktem programu był wyjątkowy spektakl wg Marty Guśniowskiej pt. „Nieznośka i Kmieć” w reżyserii Joanny Franaszczuk-Nowak, z muzyką Piotra Tesarowicza, wystawiony przez Teatr „Supełki” z Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie.

Po gromkich brawach za tak profesjonalną grę młodych aktorów, restauracyjna scena w mgnieniu oka zamieniła się w stanowiska DX7B9492dla ośmiu rodzin, które zgłosiły się do „Rodzinnego konkursu wycinania dyń”. Po niespełna 20 minutach wszystkie dynie były już pięknie powycinane i zarówno uczestnicy, jak i kibicujący Goście mogli podziwiać prace w mrocznej scenerii Restauracji.

Po ogłoszeniu zwycięskiej drużyny oraz wręczeniu nagrody, którą było rodzinne zaproszenie do Strefy Wody i Saun „no limit”, straszne Wiedźmy wyruszyły w poszukiwaniu Wodnego Stracha.

DX7B9573O godzinie 17:15 dla wszystkich dzieci zgromadzonych w Strefie Wody i Saun Wodny Strach poprowadził przerażające gry i zabawy w wodzie. Najmłodsi podróżowali na matach do krainy strachu, brali udział w upiornym torze przeszkód, przechodzili przez niebezpieczne bagna, zjeżdżali na dmuchanej zjeżdżalni oraz strzelali do Wiedźm i Strachów z wodnych pistoletów.

Kulminacyjnym punktem wieczoru była emisja amerykańskiego horroru komediowego z 2012 roku pt. „Mroczne cienie” w Strefie Wody i Saun. Podczas emisji nasi Goście mogli relaksować się w jacuzzi, na leżakach pijąc wyciskane soki owocowe, mrożone kawy, zimne piwo czy jedząc sałatki, burgery, frytki w części mokrej Restauracji.

Zobacz galerię

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Wieczorze Strachu

i już dziś zapraszamy na kolejny wieczór tematyczny, który odbędzie się 14-go grudnia.

Dział Marketingu i Sprzedaży

SPA Orkana