Wieczór z Nurkami 01.03.2014

 

 

SAMSUNG CSCW sobotę, 1-go marca każdy mógł sprawdzić jak jest na dnie… ;) Od godziny 16:00 w SPA Orkana gościli instruktorzy z Centrum Nurkowego Extreme Divers w Lublinie – każdy miał więc okazję zanurkować w profesjonalnym sprzęcie nurkowym w SPA Orkana.

Pan Piotr Tokarski – instruktor nurkowania oraz właściciel Centrum Nurkowego Extreme Divers w Lublinie na początku „Wieczoru z Nurkami” udzielił krótkiego instruktażu i zaprezentował kompletny strój nurka wzbudzając jeszcze większe zainteresowanie wśród obecnych Gości.

Jak się spodziewaliśmy, Gry i zabawy w wodzie prowadzone przez naszego przesympatycznego instruktora i ratownika – Jakuba SAMSUNG CSCObtułowicza, kolejny raz przyciągnęły rzeszę naszych najmłodszych Klientów ;) Tym razem Jakub przygotował dla dzieciaków specjalne „nurkowe” zabawy.

Nie zapomnieliśmy oczywiście o kibicach i zgodnie z Nową Odsłoną SPA Orkana wspólnie obejrzeliśmy transmisję skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata w Lahti.

…nurkowaniom nie było końca, a o godzinie 19:00 wygodnie w jacuzzi i na leżakach obejrzeliśmy film pt. „Ocean – Wielka Rafa Koralowa”.

Z myślą o tych, którzy chcą kontynuować swoją przygodę z nurkowaniem przygotowaliśmy specjalną ofertę:

„Kurs nurkowania Resort Diver w SPA Orkana”.  Zapisy już ruszyły!

Zobacz galerię

Zobacz filmik

Zaprasza Dział Marketingu i Sprzedaży

SPA Orkana