DRUGA EDYCJA WARSZTATÓW JOGI TWARZY

DRUGA EDYCJA WARSZTATÓW JOGI TWARZY

To już druga edycja warsztatów z jogi twarzy! Jeśli chcesz dołączyć, chociaż nie uczestniczyłeś/aś w pierwszej, nie przejmuj się. Uczestnictwo w drugiej edycji nie jest warunkowane udziałem w pierwszej. Zapraszamy na warsztaty naturalnego odmładzani, które łączą naukę ćwiczeń mięśni twarzy i szyi (jogę twarzy) z automasażami. Efekty warsztatów są porównywalne z uwielbianym przez kobiety masażem Kobido!

 

Joga twarzy – świetny sposób na odmłodzenie skóry

 

 

 • Nauczysz się jak naturalnie i przyjemnie, w zaciszu domowym, odmłodzić swoją twarz o kilka lat poświęcając na to 15 minut dziennie.
 • Poznasz techniki uwalniania stresu z okolicy twarzy, szyi, barków, co pomoże Ci lepiej wyglądać i lepiej spać.
 • Dowiesz się jakie nawyki wpływają na wygląd twojej twarzy, jak ich unikać i jak im przeciwdziałać. 
 • Nauczysz się jak dzięki automasażom pomagać kosmetykom pokonywać barierę naskórkową, co pomoże Ci w pełni skorzystać z ich dobrodziejstw a w rezultacie wydawać na kosmetyki dużo mniej.
 • Spędzisz dwie godziny w przyjaznej i serdecznej atmosferze, gdzie poza nauką jest dużo radości i zabawy. 
 • Dostaniesz materiały które pozwolą ci w domu powtarzać masaże i ćwiczenia.
 • Dostaniesz dostęp do darmowej grupy na Fb gdzie będziesz mogła przećwiczyć poznane techniki i dowiedzieć się o nich dużo więcej.
 • Wyjdziesz zrelaksowana, z błyszczącymi oczami, cerą pełną blasku i dużą dawką wiedzy!

 

 

Data: 01.10.2022 , godzina 16.00

Czas trwania warsztatów: 120 min

 

Planujemy:

 

 • Masaż kłykciami, który poprawia gęstość i napięcie skóry, doskonale drenuje i redukuje napięcia stresowe. Wykonywany jest z użyciem oleju, więc odżywi i wzmocni wysuszoną skórę po lecie.
 • Ćwiczenia dla wszystkich partii twarzy i szyi czyli repertuar ujędrniający „rusztowanie antygrawitacyjne”. Skupimy się na owalu twarzy, zadbamy o okolice oczu i dobry wzrok, uniesiemy kąciki ust i policzki.
 • Zakończymy relaksującym masażem ajurwedyjskim skupiając się na ważnych dla zdrowia i urody punktach spustowych/marma.  

 

Odżywiona cera, jędrna twarz są w zasięgu każdej kobiety, niezależnie od wieku! Czas upływa, parę zmarszczek ma prawo się pojawić, ale świeżość i piękny koloryt są przywilejem każdej kobiety!

Prosimy o ubranie bluzki z dużym dekoltem i spięcie włosów. Biżuterię też lepiej zostawić w domu. Najwygodniej będzie przyjść bez makijażu.

Zajęcia poprowadzi certyfikowana instruktorka jogi twarzy metodą Yogattractive – Aneta Krusińska-Hendzel. 

Koszt warsztatów to 120 zł/2h.

Na czas warsztatów zapewniamy olejek, produkty do demakijażu itd

 

Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie:

 

oraz wpłata kwoty 120 zł na konto:

 TimeLess Aneta Krusińska-Hendzel Lublin 

numer 80 1140 2004 0000 3402 8246 8547

Tytułem: warsztaty naturalnego odmładzania w dniu 01.10.22

Uwaga! W przypadku choroby bądź innego zdarzenia losowego wpłacona kwota nie przepada, będzie można wziąć udział w następnych warsztatach!

Istnieje również możliwość zakupu voucheru podarunkowego na warsztaty.

Na miejscu będzie możliwość zakupienia (płatność gotówką lub kartą) masażerów, kolagenu do picia oraz oleju do masażu – więcej na www.jogatwarzylublin.pl w zakładce Produkty.

 

O mnie:

Wspieram kobiety w naturalnej i świadomej pielęgnacji swojej urody na wielu płaszczyznach. Wyjaśniam jak działa proces starzenia się skóry i jak zmienia się wygląd mając na uwadze podłoże genetyczne, wady postawy, zgryzu oraz nieprawidłowe nawyki.

Prowadzę zajęcia w duchu smart agingu i ciałopozytywności bo uważam, że samoakceptacja to podstawa lepszego życia. Zachęcam kobiety do częstych automasaży i ćwiczenia twarzy bo punktem wyjścia jest zdrowie i dobre samopoczucie  a rezultatem lepszy wygląd. Skupiam się na dostarczaniu wiedzy jak ważny dla jakości naszego życia jest dobry wzrok czy  rozluźnione żwacze, dlatego oferta ćwiczeń i masaży jest bardzo szeroka.

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej to indywidualny wybór każdej kobiety, do którego ma prawo. Ja wyjaśniam, że to nie jest jedyna droga. Pokazuję alternatywę, ale też sposoby jak można przedłużyć rezultaty zabiegów.

Uważam, że dbanie o siebie z troską i czułością to nie  jest kolejny przykry obowiązek do wykonania każdego dnia. Może to być nasz przyjemny rytuał, czas tylko dla siebie, którego każdej z nas brakuje. 

Podpowiadam, że pielęgnacja może być prosta i  skuteczna. Powinna być oparta na potrzebach skóry a nie na składnikach, które jej szkodzą. Zachęcam do eksplorowania tego tematu i przyjrzenia się składnikom kosmetyków, które mamy w łazience.

Zajęcia, które prowadzę, dostarczają kobietom wiedzy, umiejętności, ale także są źródłem relaksu i dobrej zabawy.

 

 

 

 

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.