Jesienny Regeneracja: masaż klasyczny oraz wejście do strefy wody i saun

Jesienny Regeneracja: masaż klasyczny oraz wejście do strefy wody i saun

od 24 października do 20 listopada masaż klasyczny oraz wejście do strefy wody i saun w promocyjnej cenie. Masaż klasyczny rozluźnia napięte mięśnie, poprawia przepływ krwi, zwiększa elastyczność mięśni i zakres ruchomości oraz zmniejsza odczucia bólu.

Masaż klasyczny ma pozytywny wpływ na samopoczucie a nawet stan emocjonalny, redukując stres i zwiększając wydzielanie endorfin. Ten rodzaj masażu szczególnie polecamy jest dla tych osób, które chcą poprawić swoje zdrowie fizyczne lub psychiczne!

 

MASAŻ KLASYCZNY W POŁĄCZENIU Z SAUNĄ

 

Jeżeli po nadmiernym stresie szukasz odprężenia i rozluźnienia napiętych mięśni, zdecyduj się na masaż klasyczny w połączeniu z sauną.

Warto mieć świadomość, że masaż przed lub po wyjściu z sauny ma nie tylko pomóc w spotęgowaniu efektu ogólnego odprężenia i rozluźnienia napiętych mięśni. Taki masaż to również wsparcie procesu regeneracji po treningu sportowym, stresującym lub intensywnym dniu pracy.

Efekt współdziałania wynikający z połączenia sauny i masażu może przyczynić się zwiększenia naszej sprawności, a w efekcie do  poprawy krążenia i odporności, a także do zneutralizowania wielu dolegliwości związanych ze zwyrodnieniami stawów czy z bólami mięśniowo-kostnymi.

W związku z tym, iż jesień  to czas regeneracji, mamy dla Was prezent w postaci PROMOCJI na masaż w połączeniu z sauną, oraz basenem.

 

PROMOCJA NA JESIENNĄ REGENERACJĘ

– Masaż klasyczny 60 minut

– Wejście do strefy wody i saun 75 minut

Cena 129 zł zamiast 183 zł

Promocja trwa od 24 października do 20 listopada 

Do realizacji jednego dnia

Wymagane zapisy pod numerem 81 475 48 75

 

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.