Kosmetyka & masaże

SPA ORKANA - POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Kosmetyka

Nasze usługi kosmetyczne pozwalające na pielęgnację “od stóp do głów”. Wszystkie marzenia możemy spełnić, ale wcześniej upewniamy się jak zrobić to najbezpieczniej. Przeprowadzamy wywiady, śledzimy przyzwyczajenia i nawyki, sprawdzamy wszystkie możliwości. Bezpieczeństwo opiera się na stosowanych metodach, jednocześnie zapewniając najwyższą skuteczność zabiegów. Nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości. Zabiegi wykonywane są naturalnymi kosmetykami.

Masaże

Masaże to bardzo popularna form odnowy ciała na świecie. Masaż ma wiele celów! Relaksuje, uśmierza ból, jest chętnie wybierany przez kobiety i mężczyzn. Niestety dopiero od niedawna docenia się zalety i korzyści dotyczące profilaktyki i leczenia wielu chorób oraz dolegliwości, zastępując leczenie farmakologiczne, a często także operacyjne.
Masaże możemy podzielić na trzy główne rodzaje:
Relaksacyjne — mające na celu dotlenienie, pobudzenie energii w tkankach, krążenia oraz zmniejszenie poziomu hormonu stresu, co jest kluczowe dla zachowania równowagi w codzienności.
Lecznicze — pozwalające na uwolnienie od napięć i bólów mięśniowych, zwiększające mobilność i elastyczność stawów i mięśni.
Antycellulitowe i modelujące — idealne w modelowaniu sylwetki, ujędrniające skórę, przeciwdziałające upływowi czasu oraz zapobiegające procesom starzenia.