Nasza misja

Spa Orkana to kameralne miejsce na relaks

Odkryj luksusowy świat relaksu

Pomysł na budowę obiektu Spa zrodził się z chęci stworzenia wyjątkowego miejsca służącego szybkiej odnowie biologicznej organizmu człowieka. Najlepszymi znanymi od dawna, naturalnymi sposobami regeneracji są: wysiłek fizyczny, rytuały relaksacyjne i upiększające, kąpiele, relaks w saunie, lekkostrawne posiłki. To wszystko chcieliśmy pomieścić w jednym obiekcie tak aby każdy z Państwa mógł wybrać i połączyć ze sobą to co lubi i z czego chciałby korzystać. Ponadto stale wzbogacamy naszą ofertę o usługi komplementarne.

Naszą Misją jest sprostanie Państwa oczekiwaniom, oraz stworzenie zespołu pracowników, który będzie wartością dodaną firmy.

Dla Nas, w naszej działalności, najważniejsze są następujące wartości:

  • Uczciwość – Być przejrzystymi, autentycznymi i stwarzać stosunki oparte na wzajemnym zaufaniu. Być konsekwentnymi między tym, co się mówi i jak się zachowuje. Uznawać otwarcie błędy, jako bodziec do ulepszania.
  • Szacunek – Umieć słuchać i przyznawać wartość każdej idei, propozycji, życzeniu i pracy innych. Akceptować różność i identyczność pojedynczych osób. Dawać odpowiedzi na życzenia klientów pomijając trudności z tym związane.
  • Dzielenie się – Udostępniać informacje i doświadczenia wewnątrz firmy. Angażować współpracowników na podstawie ich stanowiska w realizację projektów. Opierać tworzone nowe modelebiznesowe na informacjach pozyskanych od klientów.
  • Elastyczność – Zwracać uwagę na zmiany w naszej branży, na rozwój ekonomiczny i wymagania rynku. Dotrzymywać kroku postępowi, znajdować rozwiązania innowacyjne i dzielić się nimi. Umieć zmieniać strukturę organizacyjną, aby odpowiedzieć na każde wymaganie. Dążyć do ciągłego doskonalenia usług, szukać rozwiązań innowacyjnych.
  • Entuzjazm – Mieć pasję do tego, co się robi na każdym etapie świadczenia usługi dla klientów. Umieć zarażać i przekazywać pozytywność. Dążyć do bycia liderem poprzez doskonałość udzielonej usługi.
  • Jakość – Mieć świadomość, że działając w sektorze odnowy biologicznej, jakość usługi, którą potrafimy zaoferować wpływa na samopoczucie i zdrowie osób. Być obecnymi w chwilach trudności umiejąc stawiać czoło problemom z postanowieniem znalezienia rozwiązania.
Stawiamy na JAKOŚĆ
Nasze obiekty

Uzyskaj Dostęp do Setek Ofert w Promocyjnych Cenach! Relaks w SPA. Szybka Rezerwacja. Rezerwacje Grupowe. Gwarancja Najniższej Ceny. ZAPYTAJ NAS!

Nasz zespół