Oferty pracy w SPA

Stylistka paznokci

Kosmetolog

Jeśli stylizacja paznokci to Twoja pasja, a praca z klientami sprawia Ci przyjemność? Lubisz  doradzać i pomagać? Chciałabyś rozwijać się i współtworzyć Strefę Beauty? Napisz do nas!

Zakres obowiązków:

• wykonywanie zabiegów z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp w tym: manicure zwykły, hybrydowy, japoński
• pedicure
• wykonywanie przedłużania oraz rekonstrukcji uszkodzonych paznokci
• wykonywanie zdobień

Wymagania:

• doświadczenie w wykonywaniu manicure i pedicure
• dyspozycyjność głównie w piątki i soboty

Oferujemy:

• umowę zlecenie
• elastyczne godziny zatrudnienia
• stałą współpracę
• świadczenia pozapłacowe (m.in. darmową siłownię, zniżki na basen, saunę itd.)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem woli na adres e-mailowy : rekrutacja@spaorkana.pl

Informujemy, że bez Państwa zgody na przetwarzanie danych nie będziemy mogli rozpatrzeć dostarczonych nam dokumentów.

Jeśli chcesz uczestniczyć w tworzeniu wyjątkowego miejsca służącego szybkiej odnowie biologicznej człowieka? Doradzać i pomagać? Rozwijać się i współtworzyć Strefę Beauty? Napisz do nas!

• wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało
• udzielanie klientom porad kosmetycznych i dobór odpowiedniej pielęgnacji
• wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych/medycznych z zakresu medycyny estetycznej
• dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

• minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kosmetologa oraz wykształcenie wyższe kierunkowe
• doświadczenie w wykonywaniu zabiegów oraz pracy na urządzeniach
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• wysoka kultura osobista
• zaangażowanie w rozwój strefy z zakresu medycyny estetycznej
• umiejętności interpersonalne: zaangażowanie, komunikatywność i otwartość na potrzeby klientów

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• wynagrodzenie stałe + prowizja
• stabilną współpracę
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@spaorkana.pl

Informujemy, że bez Państwa zgody na przetwarzanie danych nie będziemy mogli rozpatrzeć dostarczonych nam dokumentów

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.