Radiofrekfencja mikroigłowa – najnowszy zabieg wśród liftingów bezoperacyjnych

Radiofrekfencja mikroigłowa – najnowszy zabieg wśród liftingów bezoperacyjnych

Radiofrekfencja mikroigłowa, jest to najnowszy zabieg wśród liftingów bezoperacyjnych i jednocześnie pierwsze na świecie urządzenie łączące działanie fal radiowych z mikronakłuwa-niem. Efekty są widoczne niemal natychmiast, ponieważ pobudza on intensywną produkcję kolagenu, stymuluje stymuluje fibroblasty, przez co skóra zyskuje jędrność i młodzieńczy blask.

 

Scarlet S – urzadzenie najnowszej generacji dostępne w naszych salonach kosmetycznych

 

Scarlet S stanowi połączenie zjawiska radiofrekwencji z systemem terapii mikroigłowej. Metoda ta pozwala naprawić owal twarzy i przywrócić jej młode rysy. Radiofrekwencja mikroigłowa polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz ogrzewaniu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego.

Scarlet znajduje zastosowanie w innych dziedzinach medycyny estetycznej jak chociażby usuwanie rozstępów, zwiększania napięcia skóry, usuwania zmarszczek, blizn (szczególnie blizn po trądziku), usuwania rozstępów oraz wiotkiej skóry.

 

Wskazania:

 

✔Lifting i ujędrnianie
✔Spłycenie zmarszczek
✔Trądzik, blizny potrądzikowe
✔Rozstępy
✔Ograniczenia produkcji sebum
✔Zwężenie porów skórnych
✔Wyrównywanie kolorytu skóry
✔Uniesienie owalu twarzy
✔Rewitalizacja okolicy oka

 

Zobacz efekty po jednym zabiegu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.infobeauty.pl

 

Jakie są zalety radiofrekfencji mikroigłowej?

 

Zalety opisywanej metody to skuteczność i  zauważalne efekty, oraz krótki czas rekonwalescencji. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naskórkiem i skórą właściwą, energia fal radiowych osiąga maksymalny efekt oddziaływania w skórze właściwej, nie powodując oparzeń naskórka.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej można wykonywać przez cały rok.

Daje to opisywanej metodzie przewagę nad zabiegami z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, które wykonuje się tylko w okresie od jesieni do wiosny, ze względu na zbyt silne promieniowanie słoneczne w porze letniej.

W przeciwieństwie do fraksela, zabieg nie powoduje wysięku krwi, złuszczania oraz zmiany kolorytu skóry. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona oraz widoczne są niewielkie ślady po nakłuciach, które zanikają w ciągu kilku dni.

 

Aby umówić się na wizytę zadzwoń +48 660 990 818, lub zarezerwuj termin online:

https://booksy.com/pl-pl/103818_medical-orkana_salon-kosmetyczny_6832_lublin

Zabieg wykonujemy w gabinetach Medical Orkana

 

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.