Restauracja

SPA ORKANA - POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Restauracja

W Spa Orkana dbamy o Ciebie w każdym aspekcie. Pracuj nad swoim ciałem z naszym trenerem personalnym, zrelaksuj się w saunie, a na koniec pobudź swoje kubki smakowe w naszej Strefie Restauracji. Przygotuj się na eksplozje smaków, którą zapewnią Ci codziennie dostarczane świeże warzywa, owoce i mięso. Możesz być pewien, że u nas znajdziesz wyłącznie naturalne produkty, bez żadnych ulepszaczy smaków czy mrożonek. Nasza karta charakteryzuje się kuchnią europejską i co ważne zmieniana jest co 3 miesiące, aby zachować sezonowość składników.

U nas nie zaznasz kulinarnej nudy! Czuwa nad tym nasz szef kuchni- Grzegorz Winiarczyk. To prawdziwy maestro smaków. Pomaga mu zespół kucharzy, który wciąż doskonali swoje kulinarne umiejętności poprzez szereg szkoleń m.in. z kuchni molekularnej, kuchni nowoczesnej oraz włoskiej. Z kolei nasi kelnerzy doskonale wiedzą jak podać pyszną kawę, jak serwować wino i jak dobrać je do poszczególnych dań. Ich wiedza naprawdę Cię zaskoczy!

Każdego dnia zapraszamy Cię na wyjątkowe lunche (w cenie 21 zł), przygotowywane przez naszych kucharzy. Chcesz skorzystać z restauracji w Strefie Wody? Nie ma problemu! Zabierz ulubiony napój do basenu i delektuj się jego pysznym smakiem.

Catering dietetyczny

Chcemy wspierać Cię w zdrowej diecie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość zamówienia cateringu dietetycznego. W wyborze odpowiedniej diety pomoże Ci nasz dietetyk, który otoczy Cię pełną opieką. Możesz być pewien, że zawsze otrzymasz dania przygotowywane z wysokiej jakości, sezonowych składników.