Strefa saun

Strefa saun

Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu, odpoczynku po ciężkim dniu, ucieczki od codzienności. Dlatego zapraszamy Cię w cudowną podróż do naszej Strefy Saun.
Nie musisz się o nic martwić – nasza obsługa w pełni zadba o Twój komfort. Chcemy, abyś czuł się u nas jak najlepiej, dlatego skrupulatnie przestrzegamy zasad prawidłowego saunowania. Jesteśmy również partnerami PTS (Polskiego Towarzystwa Saunowego). Będziesz zaskoczony, jak wiele dobrego do Twojego życia może wnieść wizyta w saunie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie seanse saunowe o dużej częstotliwości prowadzone przez doświadczonych saunamistrzów. Zadbają oni o stworzenie niezwykłego nastroju, który pomoże Ci skutecznie zredukować stres i codzienne zmęczenie. W odnalezieniu spokoju i pełnego relaksu pomogą również niewielkie powierzchnie naszych saun i ich kameralna atmosfera.

To nie wszystko co dla Ciebie przygotowaliśmy. Po wyjściu z sauny odwiedź grotę lodową. Wyjątkowe pomieszczenie, które nie tylko chłodzi, ale również przyjemnie pobudza. Kostki lodu wywołują efekt naturalnego peelingu ciała, wpływają korzystnie na stan skóry ujędrniając ją i wzmacniając naczynia krwionośne.

Ważne:

Drogie Panie! Zapomnijcie o obowiązkach, domu, pracy i wszystkim, co zaprząta Waszą głowę. Dajcie się porwać do Kobiecego Świata, w którym strefa saun dostępna jest W KAŻDY PIĄTEK od godz. 18.45 do godz. 20.30). To szczególnie ważne dla Pań, które krępują się swojej nagości w obecności mężczyzn. Przygotowaliśmy dwa seanse saunowe wyłącznie dla kobiet. Pozwólcie sobie na całkowite odprężenie dzięki relaksującemu peelingowi ciała w saunie parowej.

Sauna jest w tym czasie wyłącznie dla Was, cieszcie się swoją kobiecością!

Co powiesz na noc w saunie? Specjalnie dla naszych Gości organizujemy noce saunowe. Dołącz do grupy otwartej lub zarezerwuj miejsce dla siebie i swoich przyjaciół. Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania, dlatego opowiedz nam czego potrzebujesz. Sprawimy, że ta noc będzie wyjątkowa i pełna relaksu!