Terapeutka pracy z ciałem zaprasza

Terapeutka pracy z ciałem zaprasza

Dorota Pawelec od kilku lat zgłębia zakamarki terapii pracy z ciałem, medytacji oraz masażu łagodnej bioenergetyki.

Co pisze o sobie?

Jest to forma terapii, która w moim życiu zadziałała najbardziej. Pozwoliła mi zrozumieć w jakiej mierze nieświadome mechanizmy mogą tworzyć nasze życie. Dotarcie do nich, nazwanie i uwolnienie pozwala nam otworzyć się na radość, kreatywność i pasję. Podczas pracy indywidualnej asystuję moim klientom w docieraniu do zablokowanych emocji, po to by uwolnić siłę i moc twórczą do życia. Swoich umiejętności uczyłam się na szkoleniach, warsztatach, sesjach indywidualnych metody rozwijanej w Polsce przez Anię Brandysiewicz (www.schoolofcreation.pl), a także na szkoleniach medytacji 10 kroków prowadzonych przez Lenę Świadek i Konrada Krużmanowskiego. Pracuję również metodą łagodnej bioenergetyki, którą stanowi masaż „Dotyk Motyla” Evy Reich.

Na czym polega sesja?
Podczas godzinnej sesji docieramy do miejsc w ciele, w których blokują się emocje. Asystuję w uwolnieniu ich poprzez nazwanie i wyrażenie. Po tym procesie następuje uczucie uwolnienia, oraz przepływu energii w ciele. Następnych krokiem jest stworzenie świadomego wzorca myślowego, wspierającego obszary, w których blokowały się emocje.

W trakcie spotkań:

  • Odkrywam i miejsca w ciele, które potrzebują twojej uwagi i miłości
  • Towarzyszę Ci w odkrywaniu Twoich najgłębszych potrzeb
  • Uczę komunikacji z ciałem, odkrywania mądrości w nim zapisanych
  • Odkrywam nieświadome mechanizmy, które rządzą twoim życiem, uczę przekształcić je w mądrość, która będzie Cię wspierały

Zapraszam, jeżeli chcesz:

  • Nauczyć się budować życie oparte na twoich prawdziwych potrzebach
  • Uwolnić swój potencjał
  • Odczuwać w życiu więcej radości i spełnienia
  • Zbudować poczucie swojej wartości

Jeśli jesteś na zakręcie, życie Cię boli, wiedz że zawsze masz wybór i możesz, albo narzekać albo wziąć życie w swoje ręce!

Umów się. Każdą SOBOTĘ od godz. 9 do 15. Ilość miejsc ograniczona.
81 475 48 75 wew. 25

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.