Archiwa: Teams

Aleksandra Szabelak
Trener personalny, Instruktor fitness tel. 531 627 191
Dyplomowany trener personalny, uczestnik zawodów PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness, doktorant w dziedzinie biologii.
Magda Wysokińska
Instruktor fitness
Dajana Moroc
Trener personalny, Instruktor fitness tel. 536 830 555
Fitness jest jej pasją od 15. roku życia, a kurs instruktorski ukończyła w 2016 roku. Preferuje zajęcia o jak najwyższej intensywności oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Kiedy wychodzi z sali zmęczona i zadowolona oznacza to, że dała z siebie wszystko.
Łukasz Szwajgier
Trener personalny
Instruktor sportowy, trener personalny, trener treningu funkcjonalnego, sportowiec - uprawiał kajakarstwo, koszykówkę oraz boks, pasjonat sportu, kibic, z zawodu analityk rynkowy w branży chemicznej.
Mateusz Całka
Instruktor nauk pływania
Instruktor pływania, ratownik wodny MSW, wielokrotny Mistrz oraz rekordzista Polski w pływaniu. Od 2009 r. prowadzi zajęcia nauki pływania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Szczególną uwagę zwraca na wszechstronny i efektywny dobór ćwiczeń oraz prawidłową technikę wykonania. Dba o dobre samopoczucie i komfort swoich podopiecznych.
Bezpośredni kontakt telefoniczny : 505 514 799
Rafał Jabłoński
Instruktor nauk pływania i ratownik WOPR
Ratownik WOPR z wieloletnim stażem zarówno na basenach, jak i wodach otwartych posiadający szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu ratownictwa wodnego. Sternik motorowodny i pływak z dorobkiem medalowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako instruktor pływania doskonale radzi sobie z indywidualnymi potrzebami swoich podopiecznych- zarówno dzieci jak i osób dorosłych.
Bezpośredni kontakt telefoniczny: 726 462 383
Agnieszka Srokowska
Masażysta
mgr fizjoterapii oraz absolwentka studiów podyplomowych Odnowa biologiczna z elementami fizjoterapii. Certyfikowany masażysta kursów: mobilizacja stawów obwodowych, Balance Body Taping, Lomi Lomi.
Arkadiusz Wójcicki
Masażysta
Technik masażysta. Certyfikowany masażysta, m.in.: masaż tajski u Kanye Krongboon z Bangkoku, masaż tkanek głębokich u Arts'a Riggs'a z USA, kurs trenera STP Therapy Taping​ w European Centre Of Training Elite Sport Institute i inne.
Emilia Adamczuk
Masażysta
Absolwentka fizjoterapii w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola
w Lublinie oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji
Małgorzata Filip
Instruktorka fitness
mgr wychowania fizycznego, instruktor fitness, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej, piłki ręcznej, pływania, fitness. Certyfikat pracy nad umysłem „Metodą Silvy”.