Archiwa: Teams

Jarosław Styżej
Instruktor fitness
Instruktor Fitness z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych. Doświadczony Instruktor Kulturystyki, posiada ukończony roczny kurs Trenera Personalnego oraz certyfikat Instruktora Indoor Cycling „Toma Hawk - TEAM ICG”.
Dorota Wiącek
Instruktor fitness
Certyfikowany Instruktor Salsation® Fitness.
Związana z tańcem od najmłodyszych lat, jednak odkąd program Salsation® Fitness pojawił się w Polsce - jest to jej największa pasja. Uczestniczka kilkunastu warszatów Salsation® Fitness, a także zwolenniczka wszelkiej aktywności fizycznej.
Klaudia Pawelec
Trener personalny, Instruktor fitness tel. 663 166 627
Certyfikowany trener personalny oraz instruktor zajęć fitness. Studentka prawa, która z pasji do ludzi stała się trenerem . Od najmłodszych lat jest ściśle związana ze sportem i w tym kierunku także stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności.
Magda Wysokińska
Instruktor fitness
Instruktorka fitness od 16 lat. Szkoleniowiec fitness. Specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych i mentalnych skoncentrowanych na poprawie samopoczucia psychofizycznego.
Łukasz Szwajgier
Trener personalny
Instruktor sportowy, trener personalny, trener treningu funkcjonalnego, sportowiec - uprawiał kajakarstwo, koszykówkę oraz boks, pasjonat sportu, kibic, z zawodu analityk rynkowy w branży chemicznej.
Mateusz Całka
Instruktor nauk pływania
Instruktor pływania, ratownik wodny MSW, wielokrotny Mistrz oraz rekordzista Polski w pływaniu. Od 2009 r. prowadzi zajęcia nauki pływania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Szczególną uwagę zwraca na wszechstronny i efektywny dobór ćwiczeń oraz prawidłową technikę wykonania. Dba o dobre samopoczucie i komfort swoich podopiecznych.
Bezpośredni kontakt telefoniczny : 505 514 799
Rafał Jabłoński
Instruktor nauk pływania i ratownik WOPR
Ratownik WOPR z wieloletnim stażem zarówno na basenach, jak i wodach otwartych posiadający szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu ratownictwa wodnego. Sternik motorowodny i pływak z dorobkiem medalowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako instruktor pływania doskonale radzi sobie z indywidualnymi potrzebami swoich podopiecznych- zarówno dzieci jak i osób dorosłych.
Bezpośredni kontakt telefoniczny: 726 462 383
Agnieszka Srokowska
Masażysta
mgr fizjoterapii oraz absolwentka studiów podyplomowych Odnowa biologiczna z elementami fizjoterapii. Certyfikowany masażysta kursów: mobilizacja stawów obwodowych, Balance Body Taping, Lomi Lomi.
Emilia Adamczuk
Masażysta
Absolwentka fizjoterapii w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola
w Lublinie oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji
Małgorzata Filip
Instruktor fitness
mgr wychowania fizycznego, instruktor fitness, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej, piłki ręcznej, pływania, fitness. Certyfikat pracy nad umysłem „Metodą Silvy”.