Wakacyjna Nauka Pływania, Kurs w lipcu

Wakacyjna Nauka Pływania, Kurs w lipcu

Ruch zwłaszcza ten związany z wodą – ma terapeutyczny wpływ na dzieci. Nauka pływania podnosi samoocenę i wiarę w siebie, uczy samodzielności,  poprawia koordynację ruchową oraz zmniejsza poczucie lęku. Dziecko staje się bardziej odważne, szybciej podejmuje decyzje oraz wzmacnia swoją odporność na rożnego rodzaju infekcje. 
Jak uczymy pływać w SPA?

Naszym sekretem jest nauka przez zabawę! Każde dziecko ma swoją motorykę i swój sposób na rozpoczynanie przygody z pływaniem. Wiemy za to, że odpowiednio zorganizowane zajęcia nauki pływania pomagają stawiać pierwsze kroki.  Nasz sposób działania sprawia, że dzieciaki uwielbiają spędzać czas na basenie. Jesteśmy razem z dziećmi w wodzie, pokazujemy, poprawiamy, korygujemy. Jesteśmy aktywni!

O tym, że sprawdza się nasza metoda Nauki Pływania świadczy fakt, że od ponad 8 lat mamy stałe grupy dzieci uczących się w roku szkolnym. Nauczyliśmy już ponad 1000 dzieci.

 
Zapraszamy na Wakacyjną Naukę Pływania, która będzie odbędzie się w lipcu 2019 r. Cena Kursu to 270 zł. Cykl obejmuje 9 zajęć, we wtorki i czwartki od godz. 16.30. I przeznaczony jest TYLKO dla grup początkujących w wieku od 3 do 10 lat. Zajęcia prowadzi trener nauki pływania Sebastian Płonka.
Zapisy: Biuro Obsługi Klienta – tel. 81 475 48 75 wew. 10 lub  e-mail: bok@spaorkana.pl.
 
Należy również pamiętać, że nad bezpieczeństwem dzieci podczas zajęć w basenie czuwają trenerzy pływania oraz ratownicy.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.