WARSZTATY JOGI TWARZY

WARSZTATY JOGI TWARZY

Zapraszamy  na warsztaty naturalnego odmładzania, które łączą w sobie naukę  ćwiczeń mięśni twarzy i szyi (jogę twarzy) z automasażami.

Efekty warsztatów są porównywalne z uwielbianym przez kobiety masażem Kobido!

Szczegóły wydarzenia:

Data: 27 sierpnia,  godz.16.00
Czas trwania warsztatów: 120 min
Koszt warsztatów: 120 zł/2h.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zajęcia poprowadzi certyfikowana instruktorka jogi twarzy metodą Yogattractive – Aneta Krusińska-Hendzel!

Dlaczego warto wziąć w nich udział?

·         Nauczysz się jak naturalnie i przyjemnie, w zaciszu domowym, odmłodzić swoją twarz o kilka lat poświęcając na to 15 minut dziennie.
·         Poznasz techniki uwalniania stresu z okolicy twarzy, szyi, barków co pomoże Ci lepiej wyglądać i lepiej spać.
·         Dowiesz się jakie nawyki wpływają na wygląd twojej twarzy, jak ich unikać i jak im przeciwdziałać.
·         Nauczysz się jak dzięki automasażom pomagać kosmetykom pokonywać barierę naskórkową co pomoże Ci w pełni skorzystać z ich dobrodziejstw a w rezultacie wydawać na kosmetyki dużo mniej.
·         Spędzisz dwie godziny w przyjaznej i serdecznej atmosferze, gdzie poza nauką jest dużo radości i zabawy.
·         Dostaniesz materiały, które pozwolą ci w domu powtarzać masaże i ćwiczenia.
·         Dostaniesz dostęp do darmowej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mogła przećwiczyć poznane techniki i dowiedzieć się o nich dużo więcej.
·         Wyjdziesz zrelaksowana, z błyszczącymi oczami, cerą pełną blasku i dużą dawką wiedzy!

Planujemy:

  1. Masaż jeżykami (okrągłe, silikonowe masażery z wypustkami), który poprawia gęstość skóry, doskonale drenuje i redukuje napięcia stresowe. Jest wspaniały jako terapia akupresurą a dodatkowo przygotuje Twoją twarz i szyję do ćwiczeń.
  2. Ćwiczenia dla wszystkich partii twarzy i szyi czyli repertuar ujędrniający „rusztowanie antygrawitacyjne”. Skupimy się na owalu twarzy, zadbamy o okolice oczu i dobry wzrok, uniesiemy kąciki ust i policzki.
  3. Zakończymy bardzo przyjemnym cosmoliftingiem, który doda Twojej twarzy naturalnego blasku, uniesie ją i przyda Ci się do Twoich codziennych rytuałów pielęgnacyjnych!
Odżywiona cera, jędrna twarz są w zasięgu każdej kobiety, niezależnie od wieku! Czas upływa, parę zmarszczek ma prawo się pojawić, ale świeżość i piękny koloryt są przywilejem każdej kobiety!
Prosimy o ubranie bluzki z dużym dekoltem i spięcie włosów. Biżuterię też lepiej zostawić w domu. Najwygodniej będzie przyjść bez makijażu.
Na czas warsztatów zapewniamy jeżyki, olejek, produkty do demakijażu itd.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie:

oraz wpłata zaliczki 60 zł na konto:
Aneta Krusińska-Hendzel Lublin
numer 80 1140 2004 0000 3402 8246 8547
Tytułem: warsztaty naturalnego odmładzania w dniu 27 sierpnia 2022 r
Pozostała kwota (60 zł) jest płatna na miejscu w dniu spotkania (kartą lub gotówką).
Istnieje również możliwość zakupu voucheru podarunkowego na warsztaty.
Na miejscu będzie możliwość zakupienia (płatność gotówką lub kartą) masażerów, kolagenu do picia oraz kosmetyków – więcej na www.jogatwarzylublin.pl w zakładce Produkty.

Kilka słów o instruktorce Anecie Krusińskiej-Hendzel

Wspieram kobiety w naturalnej i świadomej pielęgnacji swojej urody na wielu płaszczyznach. Wyjaśniam jak działa proces starzenia się skóry i jak zmienia się wygląd mając na uwadze podłoże genetyczne, wady postawy, zgryzu oraz nieprawidłowe nawyki.
Prowadzę zajęcia w duchu smart agingu i ciałopozytywności bo uważam, że samoakceptacja to podstawa lepszego życia. Zachęcam kobiety do częstych automasaży i ćwiczenia twarzy bo punktem wyjścia jest zdrowie i dobre samopoczucie  a rezultatem lepszy wygląd. Skupiam się na dostarczaniu wiedzy jak ważny dla jakości naszego życia jest dobry wzrok czy  rozluźnione szczęki dlatego oferta ćwiczeń i masaży jest bardzo szeroka.
Nie jestem w kontrze do zabiegów medycyny estetycznej bo uważam, że to indywidualny wybór, ale wyjaśniam, że to nie jest jedyna droga. Pokazuję alternatywę, ale też sposoby jak można przedłużyć ich rezultaty.
Uważam, że dbanie o siebie z troską i czułością to nie  jeszcze jeden przykry obowiązek do wykonania każdego dnia. Może to być nasz przyjemny rytuał, czas tylko dla siebie, którego każdej z nas brakuje.
Podpowiadam, że pielęgnacja może być prosta i  skuteczna. Powinna być oparta na potrzebach skóry a nie na składnikach, które jej szkodzą. Zachęcam do eksplorowania tego tematu i przyjrzenia się składnikom kosmetyków, które mamy w łazience.
Zajęcia, które prowadzę, dostarczają kobietom wiedzy, umiejętności ale także są źródłem relaksu i dobrej zabawy.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.