WARSZTATY LADIES SENSUAL DANCE

WARSZTATY LADIES SENSUAL DANCE

Spotkaj się ze swoją kobiecością, poczuj się pewniej w swoim ciele i dobrze się baw! Zajęcia Sensual dance pomogą Ci oswoić się ze swoim kobiecym ciałem.
Banalne? Nie do końca.
Sensual dance, to taniec, który pomaga ruchem wyrażać nasze zmysły, emocje, to jakie jesteśmy i jakie chcemy być.
Dzięki nim zyskałam większą pewność siebie, świadomość mojego ciała, które zaczęło mi się po prostu podobać, na zajęciach odkryłam również swoją kobiecość, czasem łagodną a czasem drapieżną, poprawiłam swoją kondycję fizyczną i poznałam inne wspaniałe kobiety.
Jeśli lubisz tańczyć, albo podoba Ci się jak inni tańczą i chciałbyś spróbować, jeśli chcesz poczuć się pewniej i swobodniej w swoim ciele – te zajęcia są dla Ciebie.
Nie będzie skomplikowanych choreografii, ani żmudnych ćwiczeń.
Pokażę Wam, jak kilka prostych, bardzo prostych ruchów, które tak naprawdę wykonujecie na co dzień można zatańczyć i stworzyć z nich efektowny układ taneczny.

Dzięki warsztatom:

-Poznasz lepiej swoje ciało i lepiej zrozumiesz swoje ruchy
-Odkryjesz siebie i swoją kobiecą naturę
-Nadasz swoim codziennych gestom gracji
-Zwiększy się Twoja samoocena
-Wzmocnisz swoją kondycję fizyczną
-Poczujesz się atrakcyjniejszą kobietą
-Nauczysz się jak korzystać ze swoich wdzięków
-Ciekawie i na luzie spędzisz wolny czas
-Koszt warsztatów – 99,00 zł
Czas trwania: 2 godziny
Zapisy pod numerem telefonu: 505 765 088
Warsztaty poprowadzi Kasia Nowicka – Mandes:
„Uwielbiam ruch poprzez taniec, nie lubię biegać, ani ćwiczyć na siłowni, ale taniec nigdy mi się nie nudzi i ciągle jest dla mnie fascynujący, ciekawy i daje mi dużo inspiracji i energii.
Z tańcem jestem związana od dziecka, to jeden z moich ulubionych środków wyrażania siebie. Tańcząc czuję, że moje ciało odpoczywa jednocześnie dobrze się bawi. Jako dziecko tańczyłam w zespole wokalno-tanecznym FRAZA, potem w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, jednocześnie cały czas uczęszczałam na różnego rodzaju warsztaty, contemporary dance, hip -hop, modern jazz, high heels, balet, sensual dance. Obecnie tańczę Sensual Dance i Modern jazz.”

 

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.