Zapraszamy na kolejne warsztaty Facefitness-u

Zapraszamy na kolejne warsztaty Facefitness-u

Zapraszamy na kolejne, sobotnie Warsztaty Facefitness-u w Spa Orkana!  10 grudnia o 15.00 spotykamy się po raz kolejny, aby wzmocnić nasze mięśnie twarzy ćwiczeniami i rozluźnić wszelkie napięcia skutecznymi automasażami! 

Jeśli wcześniej nie byłaś na żadnym spotkaniu to nie szkodzi! Śmiało możesz do nas dołączyć.

Warsztaty są po to, abyś nauczyła się jak prawidłowo dbać o swoją twarz ćwiczeniami i masażami, poświęcając na to nie więcej niż 15 minut dziennie. To bardzo niewiele a regularna praktyka gwarantuje spektakularne i bardzo szybkie rezultaty!

Co będziemy robić tym razem?

Na początek chiński automasaż Wuchu, który wspaniale regeneruje nasze tkanki. Jest przeciwbliznowy a dzięki specjalnej technice wibracyjnej również silnie rozgrzewający. O jego skuteczności dla zdrowia i urody naszej skóry świadczy fakt, że jest stosowany nieprzerwanie od 1500 lat!
Następnie będziemy ćwiczyć nasze „rusztowanie antygrawitacyjne”, czyli mięśnie twarzy i szyi. Ale nie tylko! Wzmocnimy i zrelaksujemy oczy, rozluźnimy szczęki, żeby nie zjadać zębów (i żeby nas głowy nie bolały!). Podniesiemy powieki, powiększymy oczy, zniwelujemy marionetki. A przy okazji uśmiejemy się do łez, bo to co skuteczne dla urody nie musi być poważne!
Na koniec zrelaksujemy się cudownym, japońskim masażem Tanaka, który drenuje i liftinguje nasze twarze . O naturalnej, prostej, ale skutecznej pielęgnacji też możemy porozmawiać…
Cena:
120 min za 120 zł
w tym materiały do ćwiczeń w domu oraz mały prezent.
Zajęcia poprowadzi Aneta Hendzel, certyfikowana instruktorka Yogattractive – jedynej w Polsce metody, która ma podbudowę naukową i certyfikat FizjoPolska.
Jak się zapisać?
Wyślij wiadomość na paniswojejtwarzy@gmail.com lub zadzwoń na nr 605 675 578 i zapytaj czy są jeszcze miejsca. Ilość miejsc jest ograniczona, bo dla Waszego komfortu uczymy się w niewielkich grupach.
Jeśli masz jakieś pytania – śmiało pisz lub dzwoń!
Serdecznie zapraszamy!
Aneta Hendzel i Spa Orkana

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.