Fitness & siłownia

TRENINGI ZE SPA ORKANA

Strefa fitness & siłownia

Dobrze wiemy, że czasem trudno jest zmotywować się do ćwiczeń i choć fizycznie jesteśmy w stanie się przemóc, mamy barierę psychiczną, szukamy wymówek lub zasłaniamy się brakiem czasu. Szybki tryb życia, ciągłe obowiązki, mnóstwo zadań na głowie… Jak w tym szalonym świecie znaleźć motywację? W Spa Orkana mamy na to doskonały sposób! Zapraszamy Cię do naszej Strefy Fitness. Niezwykłego miejsca, w którym odkryjesz na nowo siebie i uwolnisz w sobie pokłady energii, które w Tobie drzemią. Poznasz nowych ludzi, którzy tak jak Ty znaleźli się tutaj, aby na nowo odkryć swoją moc! W końcu nic nie łączy ludzi tak jak wspólny cel. Chcemy, żebyś robił to, co lubisz najbardziej, To co, sprawia Ci największą przyjemność. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wachlarz zajęć

ich celem jest skuteczne wzmocnienie mięśni, poprawienie sprawności fizycznej, kondycji oraz wytrzymałości. Jeżeli marzysz o mocniejszych pośladkach, brzuchu, udach, ramionach, plecach – pomożemy Ci w tym, a pierwsze efekty będziesz mógł zobaczyć naprawdę szybko!

to propozycja dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. W porównaniu do klasycznych ćwiczeń aerobowych spalający trening interwałowy prowadzi do spalenia nawet do trzech razy większej ilości tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym o połowę mniejszym wysiłku energetycznym i ponad połowę krótszym czasie treningu.

to zajęcia ruchowe, na których skupimy się głównie na prozdrowotnych ćwiczeniach, poprawiających stan kręgosłupa, siłę i wygląd brzucha, pośladków i ud. Są to spokojne zajęcia dla tych, którzy chcą poprawić elastyczność ciała, poprawić stabilność kręgosłupa i zwiększyć zakres ruchu w stawach. Ćwiczenia pomagają też unikać kontuzji a także poprawiają Twoje samopoczucie.

zakochaj się w połączeniu tańca i ćwiczeń! To naprawdę uzależniające zestawienie elementów treningu funkcjonalnego i takich energetycznych stylów tanecznych jak salsa, samba czy flamenco. Salsation angażuje nie tylko ciało, ale i umysł. Oczywiście, najważniejsza jest tutaj dobra zabawa — przy okazji rozwijasz swoją muzykalność, świadomość własnego ciała i pracujesz nad sprawnością fizyczną, bez nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej.

Strefa treningu personalnego

Wierzymy, że podczas treningu niezwykle ważne jest indywidualne podejście. Aby osiągnąć pożądany efekt, oddaj się w ręce specjalistów – naszych trenerów, którzy pomogą Ci stwierdzić, jaki trening będzie dla Ciebie najlepszy. To oni staną się Twoimi przewodnikami w świecie sportu i pomocą w dążeniu do wymarzonej sylwetki.

W tym celu skorzystaj z bezpłatnej konsultacji trenerskiej. Nasi trenerzy pomogą Ci określić Twoje oczekiwania oraz dokładne cele treningowe. Przeprowadzą z Tobą również wywiad dotyczący przeciwwskazań medycznych oraz przebytych kontuzji. Teorii będzie towarzyszyć również praktyka – wykonają testy sprawnościowe, dzięki którym ustalą dalszy plan współpracy.

To nie tylko analiza, to także słuchanie naszych podopiecznych, tego czego chcą i czego oczekują. Cenimy harmonię, dlatego w Strefie Treningu Personalnego możesz liczyć nie tylko na efektywne, ale przede wszystkim bezpieczne i mądre ćwiczenia. Tym co nas łączy jest miłość do sportu i do zdrowego stylu życia, którą chcemy się z Tobą podzielić.
Tę misję realizujemy na wielu poziomach – współpracujemy z dietetykami i masażystami, dzięki czemu możemy zadbać o Ciebie całościowo. Nie musisz szukać w innym miejscu, u nas masz wszystko czego potrzebujesz. Wystarczy, że znajdziesz w sobie motywację!

Trening indywidualny

W Spa Orkana niezwykle liczy się dla nas Twój wszechstronny rozwój. W naszej ofercie znajdziesz trening wzmacniający, poprawiający motorykę całego ciała oraz siłowy. Wspólnie sprawdzimy Twoje możliwości sprawnościowe, które pomogą Ci zidentyfikować mocne i słabe punkty. A potem pozbyć się tych ostatnich.

W pracy nad wydajnością Twojego organizmu, poprawieniem mocy, siły i wydolności pomogą Ci nasi profesjonalni Trenerzy przygotowania motorycznego. Doskonale wiedzą jak poprawić „najsłabsze ogniwa” w obrębie danych fragmentów ciała, przy jednoczesnej poprawie potencjału ruchowego, a nawet Twoich wyników sportowych.

Dietetyka

Ćwiczenia to nie wszystko. W osiągnięciu wymarzonej sylwetki pomoże Ci połączenie treningu i diety. Ten perfekcyjny duet pozwoli nie tylko zadbać Ci o Twoje ciało, ale przede wszystkim o zdrowie.

Nasi trenerzy wiedzą, że jedno bez drugiego nie może przynieść dobrych efektów, dlatego oprócz profesjonalnego planu ćwiczeń przygotują dla Ciebie odpowiedni plan dietetyczny. Tylko kompleksowe, całościowe podejście może przynieść tutaj sukces. Bądź spokojny, przygotujemy dla Ciebie indywidualną dietę treningową. Już wkrótce odkryjesz płynące z niej korzyści dla Twojego zdrowia i ciała. Poczuj nową energię!

Zapoznaj się z naszą ofertą